Mapa serwisuWersja do wydrukuWersja polskaEnglish version

Formularz kontaktowy

Zadaj pytanie, przekaż informację i prześlij je do nas.

1.           Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego SA w Niechlowie, z siedzibą w Niechlowie (56-215) przy ul. Przemysłowej 8, zwany dalej Administratorem.

2.           W razie jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych, zachęcamy do kontaktu z Administratorem na adres siedziby albo na adres e-mail: info@ppz-niechlow.pl

3.           Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu, w tym udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania lub w innych sprawach, w których Pani/Pan kontaktuje się z nami wykorzystując formularz kontaktowy oraz w oparciu o uzasadniony interes administratora, którym jest zapewnienie właściwej opieki nad klientem (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

4.           Odbiorcą Pani/Pana danych mogą być:

- podmioty trzecie, przy czym takie podmioty przetwarzają dane jako podwykonawcy, na podstawie umowy ze zleceniodawcą i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami, tj. np.: niezależni zewnętrzni przedstawiciele, usługodawcy, dostawcy, partnerzy, dystrybutorzy,

- organy ścigania i organy państwowe, gdy wynika to z obowiązujących przepisów prawa.

5.           Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy, jak również przez okres do momentu przedawnienia ewentualnych roszczeń.

6.           Posiada Pani/Pan prawo  dostępu  do  treści  swoich  danych, żądania  ich  sprostowania, usunięcia,  wniesienia sprzeciwu, ograniczenia  ich przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora. 

       W celu realizacji jednego z wymienionych praw należy skontaktować się z Administratorem na adres jego siedziby albo na adres e-mail: info@ppz-niechlow.pl

7.           Jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie  danych  osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy prawa przysługuje także skarga do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wiadomość / zapytanie - skierowane do*:
 
 
 
 
 
Imię i nazwisko*:
Adres email*:
Twój adres IP*:
Treść*:
Kod z obrazka*:
 
* Pola wymagane